Захранване

• от

  Мама започна да ме захранва. Доста трудности видя с мен, защото аз упорито отказвах пюретата и си настоявах за вкусната кърма. Още не...

 

Мама започна да ме захранва. Доста трудности видя с мен, защото аз упорито отказвах пюретата и си настоявах за вкусната кърма. Още не изяждах и половин бурканче пюре, когато ми хрумна идеята да си поиграя с храната. Щом мама ми подадеше лъжичката с пюре, аз и правях бър- бър и пюрето се разхвърчаваше на всички страни, изщапвах и себе си и мама и горката жена се виждаше в чудо. Но вече знам, първо яденето, след това играта!