За малкото човече

• от

  Щом направи вече шест моето човече,и името си разпознава и се заслушва в звуците , които то само издава.Време е за зеленчуково...

 

Щом направи вече шест моето човече,и името си разпознава и се заслушва в звуците , които то само издава.Време е за зеленчуково пюренце със месце.То ще му помогне да заякне и да порасте.И когато всичко това се случи,ще видя как ше се научи да ходи,всичко да събаря,и вратите бавно да отваря.Това е моето човече, с любов и грижи го дарявам и от сърце му пожелавам да бъде здраво и засмяно със щастие дамът ни да огрява.