

Аз съм малко,сладко зайче.Казвам се Вероника,и съм вече на 6 месеца.На 01.03.10 ми избиха 2 зъбчета.Обичам да се обръщам сама по коремче,да се усмихвам на всички.Почти се научих да стоя сама седнала и си взимам сама играчките.Похапвам вкусни гозби приготвени от децката кухня.Обичам пюренца и сокчета.Не ми харесват бибероните залъгалки и затова не ги смуча.Скоро ще ми купят проходилка,и тогава ще покажа какво още мога.До скоро!!!!:):):)
Вече съм голяма
•
от
sladkotoroni
•
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.