Днес с малката Поли се прибрахме вкъщи от тридневния ни престой в болницата.За щастие малката спря да вдига температура и днес ни изписаха.Да се надяваме , че вече никога няма да ни се налага да оставаме в болница и малката Поли да е жива и здрава.И на двете ни беше много мъчно за кака и тати и често се чувахме по телефона.Да не се налага на никой да остава в болница!!!
Мaтериалите в сайта не са основание за поставяне на диагноза и по никакъв начин не заместват консултацията с лекар! СББ и Moetodete.bg не носят отговорност от вреди причинени вследствие на прилагане на съветите без консултация с компетентно медицинско лице.
Коментари за Отново сме вкъщи
от stefka georgieva
18.11.2009
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.