Отново сме вкъщи

• от 1

Днес с малката Поли се прибрахме вкъщи от тридневния ни престой в болницата.За щастие малката спря да вдига температура и днес ни изписаха.Да се...

Днес с малката Поли се прибрахме вкъщи от тридневния ни престой в болницата.За щастие малката спря да вдига температура и днес ни изписаха.Да се надяваме , че вече никога няма да ни се налага да оставаме в болница и малката Поли да е жива и здрава.И на двете ни беше много мъчно за кака и тати и често се чувахме по телефона.Да не се налага на никой да остава  в болница!!!