Имаме нещо голямо и красиво в хола?!!

• от

От няколко дни в хола ни има нещо голямо и красиво.Мама ми казва че това е елаха.Така се украсявала когато идват коледните празници.Освен нея в...

От няколко дни в хола ни има нещо голямо и красиво.Мама ми казва че това е елаха.Така се украсявала когато идват коледните празници.Освен нея в целият ни дом е украсено с разни панделки и светещи лампички.Много е забавно .Харесва ми!Под елхата има и някакви кутии .Това пък били подаръците.Ех че е хубаво!!!