
В Коледната нощ Дядо Коледа и минал и през нашия дом.Под елхата сутринта Вики и Поли намериха подаръците си.И двете бяха много щастливи.Вики разбира се като по-голяма беше и по-развълнувана.Още по пижама отвори подаръка си и с радост откри че желанието и е изпълнено.Малката Поли нищо не разбира но се радва на новите си играчки.
Дядо Коледа пристигна с пълния чувал
•
от
Мая
•
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.