
Днес е именния ден на Виктория!Тази сутрин тя доста си поспа но със събуждането си получи първите подаръци и огромен букет от мама Мая.Привечер започваме подготовката на вечерта и тя заедно с мама ще домакинства в кухнята.Да ни е жива и здрава и все усмихната!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.