
Дени на 6.11.2009г прави една годинка.Сега сме в усилена подготовка за големия ден!Много се вълнуват всички,защото молкото бебе,вече става момченце.Избрали сме му много хубава торта,а на рожденния му ден ще направим и прощъпулника.Бабата се нае да поръча питка.
Завихря се голям купон!!!!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.