Преминете към основното съдържание

Коментари за
Започва закриването на домове за изоставени бебета


Започва закриването на домове за изоставени бебета
Министерството на здравеопазването започва процес на закриване на домовете за деца до три години, съобщиха от пресцентъра на институцията.

Към текста


от NIN
03.11.2010

И аз това се питам???

от Донатела Добчева
03.11.2010

Жива глупост,поредната глупава измислица ,на нашето правителство.И какво сте правят тези деца които няма каде да отидат,кой ще ги гледа

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2