Преминете към основното съдържание

Коментари за
За жените е вредно да гледат новини


За жените е вредно да гледат новини
Гледането на новини вреди на психическото здраве на жените, установиха учени от Университета в Хайфа.

Към текста


от ВАНЯ ЙОРДАНОВА
13.02.2011

100% истина,така от личен опит го казвам,защото само увеличение на цени и гадости,казват по гадните новини,което от своя страна кра майките да мислят за бъдещето на децата си и се страхува от фактите,които вещаят свободно,но робство на мизерията и държавниците :)

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2