Преминете към основното съдържание

Коментари за
Свети Валентин за майки и татковци


Свети Валентин за майки и татковци
Като всеки друг февруари, в очакване на Деня на влюбените, сигурно си задавате някой от следните въпроси:

Към текста


от Тони
24.02.2012

Не си права Илияна... Ако се обичат двама... романтиката винаги е жива...

от Iliana
24.02.2012

няма по-гадно нещо от умрялата романтика след раждането на детето...и каквото и да си говорим и правим, винаги умира

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2