Преминете към основното съдържание

Коментари за
Създадоха изкуствен живот


Създадоха изкуствен живот
Учените, опитващи се да създадат изкуствен живот в лаборатория, употребиха неизползваема бактерия при създаването на изкуствен човешки геном...

Към текста


от Az
12.08.2010

a tva le4enie na nele4imi bolesti :D:D ako ne se bqxme zaxva6tali s eksperimenti o6te otna4aloto tiq bolesti nqma6e da gi ima :)

от Az
12.08.2010

as ne sa se6tam xorata da sme suzdali ne6to polezno i bezvredno :D:D:D

от RUMBAL
22.05.2010

НАЙ-ДОБРИ РЕЗУЛТАТИ В ГЕННОТО ИНЖЕНЕРСТВО СА ПОСТИГНАЛИ ЕВРЕИТЕ.ТЕ ПЪРВИ СЪЗДАВАТ ДИНИ ,БЕЗ СЕМКИ,МНОГО ОТ ГМО ,СА ТЯХНО ДЕЛО.КОЙ МОЖЕ ДА КАЖЕ,КОГАТО ТИ ПРАВЯТ ДОБРО,ДАЛИ НЕ Е ЗА ЛОШО,И ЛОШО ,ДАЛИ НЕ Е ЗА ХУБАВО.,НО АКО НЕ СЕ ОТИВА СРЕЩУ ПРИРОДАТА И ЧОВЕКА ,ДА Е ЗА ДОБРО,ВСЕ ПАК ЗАВИСИ И ОТ КОНТРОЛА НАД ТЕЗИ ОТКРИТИЯ.ПРОГРЕСА, САМ ПО СЕБЕ СИ СЪЗДАВА И РЕГРЕС ,НАМАЛЯНЕ НА РАБОТНИ МЕСТА И БЕДНОТИЯ,ВСИЧКО Е ЗА СМЕТКА НА НЕЩО ДРУГО,ЖИВОТ И ЗДРАВЕ, ЩЕ СЕ СТИГНЕ И ДО ИСТИНАТА.

от fena
22.05.2010

да поредните луди,които се мислят за много велики че могат да променят света и да се направят безсмъртни.Така и не разбраха някои учени,че едно е сигурно на земята че всеки рано или късно ще умре:))))

от bai gosho
22.05.2010

@Много, вземи се хвани за шлифера. Тия бабини щуротии само сред приятели блондинки може да ги ползваш.

от phahaahahaha
22.05.2010

Interesno zashto vsichki si misliat che tova otkritie shte se izpolzva za loshi deinosti.Ne bydete chernogledi i se radvaite,zashtoto chrez tova veliko otkiritie shte se otkriiat i nachini za lechenie na nelechimi domomenta bolesti.

от RazieL
21.05.2010

Явно в църквите и манастирите имат интернет...

от Много
21.05.2010

яƒЌ¬Ќјопасно начинание. Тази група "учени" си въобразяват, че са хванали Господ за шлифера. Такава мърсотия се забърква с това тяхно "невинно" създание, че ние бедна фантазията какво ще последва. Франкейщайн на 21 век. Трябва да се бие тревога докато сме само в началото. Дали е така не знаем, но все пак Творецът ще вземе нещата в свои ръце. Надявам се да не бъде изпуснат духа от бутилката. Дано не е късно наистина и в какви ръце са тези експерименти? Пази ни, Боже!

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2