Преминете към основното съдържание

Коментари за
5000 лв. може да струва секциото по желание


5000 лв. може да струва секциото по желание
5 000 лева такса за раждане със секцио по желание предлага Асоциацията на акушер-гинеколозите в България.

Към текста


от gerigis81
03.01.2013

Милсля че не е тук мястото и времето да комнтирам, но защо да става 5000 лв Цезаровото, защо докторите се опитват да откажат родилките от този естествен избор. Аз съм твърдо за Цезаровото сечение, тъй като само преди 7 месеца бебето ми загина по време на раждане само защото доктора казваше че всичко е наред и няма нужда от секцио............но след фаталното раждане и то по спешност се наложи да ми направят секцио, той вече се замисли за това дали - секцио или нормално раждане е по-добре. Какво да кажа, зная че всяка мама е индивидуална личност,организъм, и раждането при всяка жена протича по различен начин, но за съжаление малко доктори според мен осъзнават че това не е фабрика като на конвейрн, и няма как всички да раждаме нормално и без усложнения по един и същи начин чакаме с часове за разкритие после някоя и друга система окситоцин ако нещата не потръгнат о само себе си.... и т.н.. Имам много за казване и разказване. Но понеже много от информацията за загиналите бебета по време на раждане бива умело прикрита, или поне истинските причини биват добре замаскирани от докторите, така че СЕКЦИОТО според мен е най-сигурният начин че бебето ще се роди поне живо!!!

от Az
25.09.2012

и 10 0000 да стане, пак не иска естествено, нема такъв ужас

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2