Преминете към основното съдържание

Коментари за
Втора бременност


Втора бременност

И така дойде време за още едно съкровище в живота ми!

Ставам все по - богата :)

 Неусетно вече съм 20 седмица и половината от бременността ми вече е минала. Има много разлики от първото ми бременеене.

Спомням си, че първо усетих бебето чак след 20та седмица, а сега вече месец усещем малкия човек.

Имам болки и стягания, които първия път не съм изпитвала..  И по-често посещавах тоалетната сега :)

Като тонус и физически състояние, все пак се чувствам доста добре.

Този път имах големи премеждия с намирането на лекар, който да ме следи. И до сега сме гледали бебето на видеозон много повече пъти, отколкото през цялата ми предишна бременност.

Искам само да кажа, че за 5 години и аз, и всичко свързано със това специално състояние е много променено   

Вярвам, че всичко ще протече нормално и накрая да се радвам на още едно здраво и любвеобилно дете! 

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2