Преминете към основното съдържание

Коментари за
s po golemite


s po golemite

моете две годишно момченце все още си играе предимно само, когато се съберем с негови връстници се заиграват но за малко, което е нормално. но забелязах нещо друго, когато има по големи деца на около 7,8,9 години, тогава се заиграва за доста продължително време, неззнам на какво се дължи това, може ба са му по интересни или пък е защото те вече умеят да играят и успяват да му задържът вниманието върху играта на криеница или играта с играчките. не знам от какво е, но на него му е изключително забавно.

споделете и вие вашите наблюдения 

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2