Преминете към основното съдържание

Коментари за
golqmata ni razhodka do sega


golqmata ni razhodka do sega
na 21.03.2010g.ni beshe nai-gplqmata ni razhodka do sega.izleznahme s mama kam 12h,hodihme i chakahme tate da svarshi rabota,otbihme se v zavedenieto do obekta im i posle hodihme v lulin pri baba i dqdo.pribrahme se chak v 20:30h.beshe mnogo hubavo.mnogo qdoh i spinkah!!!

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2