Преминете към основното съдържание

Коментари за
Лека следобедна закуска с кисело мляко


Лека следобедна закуска с кисело мляко

В една чашка /купичка/ слагам овесени ядки, натрошена бисквита /може и без нея/, нарязан банан или друг подходящ плод, малко конфитюр, заливам с кисело мляко и оставям ядките да поемат- минимум 15-20 мин. Може да се добавят и смлени ядки, но само ако детето е достатъчно голямо, за да ги яде. За по-малките- цялата тази смес може да се пасира. У нас се изяжда на един дъх....даже и Тати си похапва.

BON APETIT!

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2