Коментари за
NO COMMENT :)
Учителката в детската градина:
- Васе, имате ли вече бебе?
-Да
-Как се казва?
Мълчание....
- Къде е бебето сега?
- На мама в коремчето!
Добавете първи вашия коментар.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.