Преминете към основното съдържание

Коментари за
храната на моето бебе


храната на моето бебе
 След като родих  кърмих много малко само 1 или 2 седмици.Но няма значение разбира се че кърмата е по хубава, но като и давах да яде искуствено мляко пак си порасна.знам че ако не кърмиш много после е хубаво да яде искуственото мляко поне до 1 и нещо защото си има витамини и разни е такива защото повечето спират млякото още от 7 месец

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2