Преминете към основното съдържание

Коментари за
Катрин на 2 години и 4 месеца


Катрин на 2 години и 4 месеца

08. 2009г.

 

Все още кърмаче!

Бърборана!

Повтаря безкрайно своето :"ИСКАМ!"

Но пък е любезна:"Моя те!" (моля те), "Миси!" (мерси), "Баво на тебе, мамо!" (браво)....

"Обичкам те, мамо!"

Да, разтапя ме!

Готвихме заедно. Тя ме видя, че бъркам нещо и поиска да бърка. Така забъркахме сместа за палачинките.

После сръчно ги намазваше с прилично количесто шоколад, навиваше ги с безупречна точност и ми ги даваше...тя не ги яде, нахрани мен!

Ммммм, вкусни катешки палачинки:-)))

Все така е любителка на водата и на батковците си!

 

 

Малката ми принцеса....

 

 

 

 

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2