Преминете към основното съдържание

Коментари за
болки по време на ядене


болки по време на ядене
докато се храним към 5 - 6 минута започваме да се присвиваме да ни боли коремчето започваме да плачем и естествено не се наяждаме достатъчно, но вчера разбрах каква е причината, от много бързане да яде започва да съче като помпичка и дори забравя да си поеме въздух, поради това тя поема огромно количество мляко наведнъж , изцоква ми гърдата за 5 минути и норамално да я заболи коремчета, но ако може някой да ми даде съвет как да я накарам да не бърза толкова с яденето, ще му бъда много благодарна.

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2