Преминете към основното съдържание

Коментари за
В болницата


В болницата
Влезнах на 9.06,а Павел се роди на 11.06.2008г. в 9:15ч. Дългото чакане свърши!Чудно когато мечтите се сбъдват трудно формолираш чуства,може би защото е трудно да ги опишеш пък и да не говорим колко много неща испитваш-радост,еуфория,нетърпение да го видиш,да го прегърнеш,да викаш,да се смееш,да плачеш.....несравним,неповторим мг осмислящ цял един живот.КАКВо ДА КАЖЕШ...

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2