Преминете към основното съдържание

Коментари за
Mлада жена почина след ин витро процедура


Mлада жена почина след ин витро процедура
28-годишна жена почина след ин витро процедура в столична клиника. Десислава Ангелова била приета на 7 юни, но след извършване на процедурата в ранния следобед състоянието й рязко се влошило и лекарите не успели да я спасят.

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2