Преминете към основното съдържание

Коментари за
Хората в развиващите се страни имат по-ниско IQ


Хората в развиващите се страни имат по-ниско IQ
Хората в развиващите се страни имат по-нисък коефициент на интелигентност, защото тяхното тяло пренасочва енергията от интелекта към борбата за оцеляване...

Към текста


от kilowat
03.07.2010

" беден човек жив дявол " не е казано случайно !

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2