Преминете към основното съдържание

Коментари за
Детските надбавки вече ще се изплащат според нуждите на семейството


Детските надбавки вече ще се изплащат според нуждите на семейството
Детските надбавки занапред ще се изплащат по нов механизъм, който да отчита индивидуалните нужди на всяко едно семейство...

Към текста


от didi
10.01.2013

kato iskat da sa kachestveni roditelite i da polagat poveche griji za decata shto ne napravqt detskite 350 ne 35 zatva nqma da rajdat deca bg maikite

от lili
10.01.2013

продължават да мотивират циганската раждаемост!!!!

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2