Преминете към основното съдържание

Коментари за
Деца, които не могат да ходят, чакат прави на опашки в "Пирогов"


Деца, които не могат да ходят, чакат прави на опашки в "Пирогов"
Деца, които не могат да ходят, чакат прави на опашки в "Пирогов".

Към текста


от Мария
16.05.2012

Браво на журналистката. Де да имаше по един такъв журналист във всяко болница, та да ги оправят подред.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2