Преминете към основното съдържание

Коментари за
1 март - Честита Баба Марта!


1 март - Честита Баба Марта!
Всяка година, на 1 март българите посрещат Баба Марта като се окичват с бяло-червени мартеници.За здраве, за радост и в очакване на края на зимата и настъпването на пролетта. Колко е древна тази българска традиция, едва ли някой може да каже.

Към текста


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

© 2002-2026 Moetodete.bg, Всички права запазени.

Created by Creato | MD2