Звезда от „Беднякът милионер“ загуби баща си

• от

Бащата на 10-годишната звезда Ажарудин Мохамед Исмаил от холивудската продукция „Беднякът милионер“, почина от туберкулоза.

Звезда от „Беднякът милионер“ загуби баща сиБащата на 10-годишната звезда Ажарудин Мохамед Исмаил от холивудската продукция „Беднякът милионер“, почина от туберкулоза. Мохамед Исмаил Шайх боледувал от известно време, а през последните седмици толкова много отслабнал, че организмът му не издържал. Той се споминал в петък, в семейния дом в Мумбай, Индия.

Малкият Ажар бил на училище по това време и научил тъжната новина едва, когато се прибрал по-късно вечерта. Според близки на семейството детето било съсипано. Очаквало се режисьорът на филма Дани Бойл да посети го посети следващата седмица, за да изрази подкрепата си в този тежък момент.

сн. БГНЕС

Вижте още за: дете баща