Не е тайна, че много жени все още не могат да намерят любовта, а сега учените намериха обяснение за това.
Вината за това поемат стресът и тежката работа. Изследването показва, че високите нива на хормона на стреса прави жените по-малко привлекателни за силния пол.
Лицето отразява най-много тежките последици от напрегнатото ежедневие и понижава нивото на плодовитост на нежния пол.
Затова жените с по-напрегната професия и с повече проблеми имат повече здравословни проблеми, обясниха учени, ръководени от д-р Маркус Рантала от Финландия. /БГНЕС

Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.