Британският поппевец Роби Уилямс си инжектира хормонa "тестостерон" два пъти седмично, за да повдига либидото си. Певецът взел това решение след като ендокринолог му казал, че нагонът му бил като на 100-годишен човек.
37-годишният Роби Уилямс се консултирал със специалист дали да взема хормон на растежа, за който се твърди, че забавя остаряването. След като си направил кръвни изследвания, лекарят бил категоричен, че певецът няма нужда от този хормон, а от друг - тестостерон, който да повишава сексуалния му нагон. По думите на звездата, който си инжектира хормона от 2 г., това променило живота му и сега се чувствал като прероден.
сн. БГНЕС
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.