Роби Уилямс минава под венчило

• от

Британската поп-звезда Роби Уилямс ще се ожени за приятелката си актриса Айда Филд този уикенд на остров край бреговете на Калифорния.

Роби Уилямс минава под венчилоБританската поп-звезда Роби Уилямс ще се ожени за приятелката си актриса Айда Филд този уикенд на остров край бреговете на Калифорния.

36-годишният певец, който наскоро се върна в групата “Take That“, ще се обвърже с 31-годишната американска актриса в събота. Двамата запазили сватбата в тайна и казали на семействата и приятелите си едва миналата седмица. Избраният остров е Санта Каталина, на 32 км от Лос Анджелис. Гостите ще бъдат откарани с кораб до там, като списъкът им е максимално ограничен.

През 1995 г Уилямс се раздели с групата “Take That“. По време на успешната си соло-кариера той имаше серия връзки с други поп-звезди и холивудски актриси. Поп-звездата се “укроти“, след като срещна Филд през 2006 г и й направи предложение през ноември наживо в австралийския ефир. Преди няколко седмици стана известно и че Уилямс и "Take That" записват нов албум.

 

Вижте още за: сватба брак