Продукти: 3 ч. брашно, 3/4 ч. чаша пудра захар, 1 и 1/2 чаша размекнато масло, 1/2 ч. натрошени ядки по избор, 1/2 щипки сол, 1 ванилия
Начин на приготвяне: Загрейте предварително фурната на 180 градуса. Разбъркайте с миксер маслото, ванилията, захарта и солта докато получите еднородна кремообразна смес. Добавете към нея брашното и ядките и объркайте добре.
От така полученото тесто, оформете малки топки, които подредете в намазнена тавичка. Печете около 10 минути докато сладките покафенеят. Извадете ги от фурната и ги поръсете с пудра захар.
Рецептата е на мама meli
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.