Ради е само на девет месеца,а вече ходи:)

• от

Здравейте:))) Бих желала да ви разкажа как проходи моето малко момче.

Здравейте:))) Бих желала да ви разкажа как проходи моето малко момче.

Края на октомври,Ради стана на 9 месеца и все по-трудно беше да го задържиш на едно място:) Все искаше да обикаля, но винаги стискаше ръката на мама. Така мина половин месец и един ден той се пусна:) Но уви направи само 2-3 крачки и тупна на земята.  Аз се уплаших,но се засмях и той разбра, че е нещо нормално да падне(все пак е малък още).

Следващите дни минаха в проби и тупвания по дупе:))))Но вече седмица и половина Ради обикаля из стаята съвсем сам.Решихме,че е време и за прощъпулника. Мина много хубаво.

Първо хвана книжка,а след това списание,компютърна мишка и гребена на мама:)След това дълго тича след топката:)))

С пожелания за успех и мнооого усмивки: Ради и мама:)))

Историята участва в конкурса: "Как проходих?"

Ради е само на девет месеца,а вече ходи:)

Ради е само на девет месеца,а вече ходи:)