Здравейте:))) Бих желала да ви разкажа как проходи моето малко момче.
Края на октомври,Ради стана на 9 месеца и все по-трудно беше да го задържиш на едно място:) Все искаше да обикаля, но винаги стискаше ръката на мама. Така мина половин месец и един ден той се пусна:) Но уви направи само 2-3 крачки и тупна на земята. Аз се уплаших,но се засмях и той разбра, че е нещо нормално да падне(все пак е малък още).
Следващите дни минаха в проби и тупвания по дупе:))))Но вече седмица и половина Ради обикаля из стаята съвсем сам.Решихме,че е време и за прощъпулника. Мина много хубаво.
Първо хвана книжка,а след това списание,компютърна мишка и гребена на мама:)След това дълго тича след топката:)))
С пожелания за успех и мнооого усмивки: Ради и мама:)))
Историята участва в конкурса: "Как проходих?"


Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.