Блог

кога мога да слагам бебо в седнало положение?

• от

Моят син Диди е почти на 6 месеца много му харесва да стои седнал.Само че бабите му ми се карат че го държа в седнало положение.Щяла да му се набие опашката и нямало скоро да проходи,или ще се напишквало до голяма възраст.Е добре,но как да обясня на едно бебе,че не може да стои така като той сам се криви,прави,пъшка,крещи,ядосва се и накрая си сяда сам и след малко пак е в легнало положение,понеже все още е нестабилен.Бебето на моя приятелка е с 10 дни по-голямо от нас и ходи след майка си с проходилката.Все пак всяко дете е различно!Моля ви,дайте ми съвет какво да правя?Тирадите на бабите му ме спират да го държа в седнал или в проходилката,а на него това му харесва.Когато попитах детската лекарка не получих конкретен отговор.