Блог
Раждане по естествен път
Мили, мами,
аз родих по естествен път. Отначало много се страхувах, но като почнаха контракции толкова бързо стана всичко, че нямах време да разбера какво става. Знам,че много момичета ги е страх от раждането, но знайте, че като видите малкото съкровище забравяте всичко. Най-важното е да мислите позитивно и да помагте на бебчо да излезе. Успех на всички бъдещи мами и кураж!!!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.