Блог

Раждане по естествен път

• от

Мили, мами,

аз родих по естествен път. Отначало много се страхувах, но като почнаха контракции толкова бързо стана всичко, че нямах време да разбера какво става. Знам,че много момичета ги е страх от раждането, но знайте, че като видите малкото съкровище забравяте всичко. Най-важното е да мислите позитивно и да помагте на бебчо да излезе. Успех на всички бъдещи мами и кураж!!!