Блог
На инат!!!
•
от
viktoire
•
Няма нищо по-хубаво от това да кърмиш детето си колкото можеш повече!Валери е на 6 месеца и сам се отбива,а имах такова желание да го кърма още малко,защото е много приятно,но уви..!Онзи ден се събуди в 7 сутринта и отказа да суче,а беше спал непробудно около 12 часа,т.е. беше и гладен и жаден,но отказа.Аз обача съм инат и половин 4ас той вика -АМ,а аз казвам -ЕТО,а ресултата беше само хапане и рев! Оставих го да поплаче 1-2 минути, след което засука!Но днес, 3-4 дни по-касно историята се повтаря по сходен начин,само че мъника се е изхитрил- засуква за няколко минути, за да отбие номера и след това със зяпнала уста си чака шишето!
Дохранваме се,ако може въобще да се нарече дохранване,но ми е много мъчно, че краят на тези мигове с него е наближил...,защтото малкия Валери прави всичко като мама - НА ИНАТ!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.