Блог

Трудни дни

• от

Ето че времето си мина и Габи стана на 6 месеца. Мислех че първите  1 ,2 ще са най -трудни но уви днес разбрах че трудното едва сега предстои.

Вече не е малкото и безпомощно същество което донесох в къщи и където го оставиш там го намираш. Сега седи пълзи и ходи с проходилка опасностите са на всякаде.А може ли мама да е навсякаде ?????? Уви аз не успях!!!! Габи беше на дивана аз до нея но за секунди погледнах встрани и тя се удари на облегалката.Ужасссс! За първи път малкото ми съкровище се захласна от рев.Само който го е изпитал знае за какво говоря.Знам че няма да е само този път но си пожелавам повече кураж за напред че днес щях да умра!!!