Блог

Защо в БГ слагат двойни цени?

• от

Здравейте! Тук ще изкоментирам нещо, което 

Затвори прозореца

силно ме вбеси и разочарова. Темата е за онлайн магазините.

Гледайки и ровейки се в Ла Редут, небезисвестният френски сайт, забелязах нещо, което ме изуми - комплект бебешки от блузка и панталонче на смешна цена, и същото такова в бг сайт на с пъти по-висока цена! Що за наглост! Не знам защо точно от децата ни решиха да печелят! И за да не бъда голословна ще пусна линкове:

Ла редут

и БГ Сайта

Докога в България ще ни правят на тъпи?!

Другото нещо, което съм забелязала е, как в английския сайт Mothercare има напълно приемливи цени, а в магазина им в софийски мол нещата са мнооооого нагоре! И то за не нови колекции!

Поредната гавра!