Блог
Защо в БГ слагат двойни цени?
•
от
Цветелина Димитрова
•
Здравейте! Тук ще изкоментирам нещо, което

силно ме вбеси и разочарова. Темата е за онлайн магазините.
Гледайки и ровейки се в Ла Редут, небезисвестният френски сайт, забелязах нещо, което ме изуми - комплект бебешки от блузка и панталонче на смешна цена, и същото такова в бг сайт на с пъти по-висока цена! Що за наглост! Не знам защо точно от децата ни решиха да печелят! И за да не бъда голословна ще пусна линкове:
и БГ Сайта
Докога в България ще ни правят на тъпи?!
Другото нещо, което съм забелязала е, как в английския сайт Mothercare има напълно приемливи цени, а в магазина им в софийски мол нещата са мнооооого нагоре! И то за не нови колекции!
Поредната гавра!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.