Блог

Moqta Bremenost

• от

Az zabremenqx v Balgariq. No sas majami re6ixme 4e e nai dobre da rodq v Ispaniq, sled dalgo mislene az tragnax za Ispaniq bremena v 7 mesecn s avtobusa.Prestignaxme jivi i zdavi v Ispaniq.Prez cqlata mi bremenost napalnqx 24 koligrama, i se 4ustvax mnogo dobre imax anemiq do kraq i lekarqtmi me vastonovi za kratko vreme.Bqx mnogo spokoina pospalanka.