Блог

kosopad pri karmene

• от

Zdraveite na vsichki mami.az karmih moq sin do 1 godinka i na 6 mesec veche zapochna mnogo da mi pada kosata.Probvah s kakvo li ne-maski s kosten mozak i placenta i dr.,no se okaza che ima edna maska,koqto e domashna i se okaza'che mnogo pomaga.V nachaloto bqh skeptichna/no kato q probvah se okaza,che naistina deistva oshte parviq pat.A tq e:                                                  1 sup.lajica mas                                                            1 beltak                                                                     5-6 kapki vit.A                                                              1 kapachka rekiq                                                              Vsichko tova se obarkva i se namazvat korevite,sled koeto se slaga nailon na glavata i edna havliena karpa .Sedi se 2h.Mnogo pomaga