Блог

Как да включим АМ в менюто на бебето

• от

Здравейте!!Бих искала да се обърна за съвет към всички мами с по голям опит от мен.Моята дъщеричка е на 5 месеца.До 4 месец тя беше само на кърма и по малко сокчета и плодови пюрета между храненията.Не поемаше вода и биберон залъгалка.През това време кърмата ми ту намаляше ту се увеличаваше.Купувала съм АМ (Аптамил,нан и фризо) но не ги поемаше.Или го повръща или не го пие въобще.Моят въпрос към Вас е.Какво мляко бихте ми препоръчали и как да премина към него?Благодаря Ви предварително.!!!!!