Блог
нашата приказка
•
от
Nadejda Todorova
•
Нашата приказка започна през пролетта на 2007 г.С моя любим ни запознаха общи приятели,много се харесахме от самото начало,беше наистина любов от пръв поглед.Виждахме се всеки ден и на втората седмица заживяхме заедно.Бяхме неразделни, двамата много обичахме да пътуваме и цяло лято ходихме по екскурзии из страната.Обикаляхме из планините,видяхме почти всички пещери и манастири.Разбира се ходехме и на работа,но всяка свободна минута прекарвахме заедно.Първата си нова година изкарахме в Гърция,беше чудесно.И така след около десет месеца,на свети валентин 2008 г.,той се прибра от работа с огромен букет цветя и малка червена кутийка под формата на сърце.Просто цялата се разтреперах от вълнение. Той се приближи до мен,падна на колене,отвори кутийката,в която имаше невероятен годежен пръстен и ме помоли да се омъжа за него.Не можах да повярвам,не съм и мечтала за такова предложение за брак,беше по хубаво от романтичен филм.Просълзих се от щастие и разбира се приех.Сватбата си направихме през лятото,вечерна,в много хубав ресторант с басейн,беше приказна.Това бе най-щастливия ден в живота ни,имахме най-прекрасната сватба.След това ходихме на пътешествие в чужбина,пообиколихме Италия,Франция,Турция.След около два месеца решихме,че сме готови да станем родители.Започнахме да плануваме всичко,да изчисляваме кога точно искаме да се роди бебчо.Късмета и щастието продължаваха да са с нас,забременях веднага.Искахме първото ни дете да е момче,а второто момиче.Имах много лека бременност,а и мъжът ми много се грижеше за мен,и наистина очаквахме момченце,много се радвахме.Когато бях в петия месец пак си направихме една екскурзиийка до Германия със самолет,нямах никакви проблеми с пътуването.Терминът ми беше за 14 април 2009 г.,и нашето малко съкровище се роди точно на датата си.Всичко вървеше по план,колкото и невероятно да звучи.С появата на това ангелче,животът ни стана още по прекрасен,изпълнен с много приятни вълнения.Нашето синче е вече на девет месеца и обмисляме,кога да му направим сестриче.С моя съпруг се обичаме безкрайно много,всеотдайни сме,помагаме си,подкрепяме се. Няма нищо по-хубаво и ценно от нашия малък Владко,който е смисълът на живота ни.Ние сме едно много,много щастливо семейство.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.