Блог
Kак да се справим ако трябва да работим,а няма места в децките за вашето дете ?
•
от
mama3818
•
Доста мои приятелки имат нужда от работа,но няма кой да гледа децата им.Няма места в децките градини,а бабите все още работят.
Оставам изненадана като ми кажат ,че не са запознати с новият закон благодарение на,които ако майката рабоги една от бабите може да гледа детето и за това да и се плаща. Хубавото в случея е че,бабата поела грижите за детето ще получава пари за това до навършване на 3 години на внучето й. През това време на бабата ще се води и трудов стаж.
Споделям това с вас,защото много майми от форума не бяжа запознати с тази опция.Ако някои има въпроси нека мш пише и аз ще му разясня как точно става това !!!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.