Блог
Животът без спорт е като цвете без слънце!
•
от
Валентина
•
Здравейте,мили дами!Вярвам че няма хора,които като са опитали от адреналина преповдигнат след тренировка-да са били неудовлетворени от нещо или от живота изобщо.....:)!Ако имате(или искате да имате) красива усмивка,стегнато тяло,добро настроение,желание за живот и бодър дух...:)...споделете всичко което ви притеснява относно вас самите и от какво сте доволни и недоволни....тук сме зада се подкрепяме и да си помагаме с каквото можем!.....Поздрави от мен:)!
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.