Блог
Майката и детето напускат родилния дом
•
от
silviq savova
•
Това е особено вълнуващ момент:посрещането на новия човек от бащата и останалите близки,които го очакват с нетърпение.Дошли са с фотоапарат,дори и с видеокамера.Вие вече сте заръчали да ви донесат предварително приготвените пелени и дрешки за бебето.
До момента на изписването вие вече сте получили необходимите съвети.Но това е още една последна възможност да запитате лекаря или акушерката за нещо,което сте пропуснали по време на престоя в родилния дом.Не се свенете да питате,нито пък мисълта,че ще ви считат за невежа,бива да ви възпира да питате.Ако пък не успеете да зададете всички свои въпроси,не е голяма беда.Още през следващте два три дни при вас ще дойде вашата медицинска сестра или акушерка и вие ще имате възможноста отново да разговаряте по вълнуващите ви въпроси и да зададете новоизникнали.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.