Блог

С ДЕЦА НА МОРЕ

• от

В края на юни цялото семейство отидохме на море.Аз и моят съпруг решихме,че е по добре да вземем и двете деца за да не се притесняваме.Много хора казват"С ДЕЦА НА МОРЕ,НЕ Е МОРЕ",т. е."НЕ Е ПОЧИВКА",а аз казвам:КАКВО ЩЕ Е ТОВА МОРЕ БЕЗ ДЕЦА,ТА НАЛИ ЗАРАДИ ТЯХ ХОДИМ НА МОРЕ,НА ПЛАНИНА.Когато ходихме голямото беше на 3.6г.,а малкото на 10м. и мога да ви кажа,че си прекарахме СТРАХОТНО.Бяхме в СВЕТИ ВЛАС и на децата много им хареса,чувствахме се като чели си бяхме от там.