Блог
Лично моето мнение по този въпрос беше категорично против присъствието на таткото при самото раждане, а причината едно притеснение от моя страна за това как ще го понесе той и каква точно ще е ролята му там вътре. Твърдо бях решила, че ще раждам по естествен път и то без негово присъствие. Настъпи дългоочакваният ден (по-точно нощ) и се отправихме към родилният дом. Раждането бе започнало, а аз вече се намирах в родилна зала с огромни родилни болки и много чести контракции, когато изведнъж се появи таткото на моето момченце Иван. Моя огромна изненада беше, че на мястото на притеснението и всички мои стари предразсъдъци се появи едно огромно облекчение, радост и вълнение от появата на този така обичан от мен човек, който донесе със себе си и ме дари с много сила и увереност, че мога да се справя с всичко. Не след дълго в рамките на 5-6 минути се появи малкият ни наследник и нямаше по-щастливи от нас в онзи момент.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.