Блог
свят за двама
•
от
nin
•
Любовта е прекрасно чуство,особено когато има с кого да я споделиш......,а когато станете трима естествено и любовта се утроява.Както със всяка жена се случва ,така и аз изживях това прекрасно и вълнуващо усещане да прегърнеш тази частица от теб,която си очаквал цели девет месеца.Но след моментите на еуфория които ни бяха завладели постепенно зопочнаха да изникват куп въпроси:"Ще бъдем ли добри родители?","Ще се научим ли да отгатваме щеланията на нашето мъниче?","Ще ни стига ли времето да свършим всички задължения?" Иоще толкова много въпроси от това естество.Безсънните нощи и несвършващите задъпжения ограбваха силите ,енергията и емоциите ни.Но колкото повече минаваше времето толкова по-уверени ставахме с тати в грижите за малкия човек.Сега една година по-късно нещата следват своя естествен ход-малкия расте щастливо и обичано бебе,ние с моя съпруг сме по сплотени отвсякога и се обичаме и помагаме повече.Но всичко това това дължим на нашето малко съкровище Преси(Пресиан),който направи дните ни по щастливи и изпълни живота ни с безкрайна радост.Сега любовта ни не е тройна,а безкрайна....
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.