Блог
Детските ясли и връщането на работа - част 2
•
от
ril
•
Минаха няколко месеца, от както малкия ми син ходи на ясла. Ходи разбира се е силно казано, защото през повечето време си стои в къщи. Не ми се говори за болестите, които изкара, за времето когато не заспивах мислейки си, че ако го бях задържала още малко в къщи всичко ще ше да бъде различно. Но сега чакам с нетърпение времето да се стопли и да отмине този период на болести и дълги безсънни нощи.
Разбира се както бях решила започнах работа на ново място. Уговорката ни беше за 1 число на месеца, но малчо беше в болница:( и се наложи да ме изчакат още една седмица. Какво да ви кажа като всяко ново начало първите дни бяха свързани с запознаване с естеството на работата, нови колеги, нова обстановка. Честно казано работа успява да разнообрази мислите ми от проблемите с малкия и тук е мястото да благодаря на съпруга ми и двете баби, които поеха грижата за него през деня докато беше болен и аз можах по-лесно да свикна с работата, а не да мисля, че отново трябва да вземам болничен.
Напишете коментар
За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.