Блог

Rajdaneto za men

• от

Най-значимото събитие в моя живот е раждането на моя син Михаил. Това се случи преди близо шест месеца - бях само на 19г. Вече навърших 20г. и знам, че имам най-големия дар. Много от моите приятелки ми казваха - "Не си ли още малка?", "Поживей си още малко и тогава мисли за деца!", "Как ще излизаш сега?"... Но аз бях сигурна, че съм срещнала МОЯ човек и че точно с него искам да създам семейство. И не съжалявам - напротив! Няма по-щастлив от мен човек, моите двама мъже нямат равни! Сега всички се радваме на малкия Мишо, който от ден на ден все повече расте, смее се и се забавлява. Аз предпочетох да се наслаждавам на детето и съпруга си. Дадох шанс на ново същество да трупа житейския си опит заедно с мен. А най-хубавото - моят син ще има млада майка, а неговите деца някой ден - млада баба! Мили мами, не отлагайте раждането на вашето дете - колкото по-близо, толкова по-млади, жизнени и щастливи ще бъдете! Успех! 11